Colivia cu nebuni
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pravalia cu de toate!

3 participanți

In jos

Pravalia cu de toate! Empty Pravalia cu de toate!

Mesaj Scris de Admin Joi Dec 24, 2009 7:18 am

Dubaiul a suferit o transformare incredibila in ultimii ani, pusa pe seama petrolului, a turismului, a asezarii. Iata o comparatie chiar socanta:
Pravalia cu de toate! D1111

Pravalia cu de toate! D2210

Ganditi-va ca a doua poza are ceva vechime, aproximativ un an si jumatate. Timpul acesta este urias, demarandu-se proiecte incredibile: insule artificiale, cazinouri, cea mai inalta cladire din lume, hoteluri luxoase si complexe demne de Cartea recordurilor. Un rus, pe numele sau Sergey Dolya, a avut ocazia sa vada de sus Atlantis, The World (sunt insule mici asezate in forma hartii Pamantului), Burj al Arab sau turnul gigant Burj Dubai
Pravalia cu de toate! Dubai110

Pravalia cu de toate! Dubai210


p.s.ca sa vedeti mai bine imaginile...click pe imagine :P
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 112
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Virtualia

https://colivia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pravalia cu de toate! Empty Re: Pravalia cu de toate!

Mesaj Scris de Verde Joi Dec 24, 2009 10:35 am

Neve... ce se poate posta(foto, video, audio) si cum ?
Verde
Verde

Mesaje : 9
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 58

Sus In jos

Pravalia cu de toate! Empty Re: Pravalia cu de toate!

Mesaj Scris de Admin Joi Dec 24, 2009 10:52 am

se pot posta de toate.....
imaginile sunt cel mai usor de postat din propriul calculator....pt asta ai iconitza aia, pe care daca duci cursorul scrie ''gazduieste o imagine''.....
pt poze de pe alte site-uri acum studiez....dar ar trebui sa mearga codurile HTML :|
pt video...mai...am reusit sa incarc unul si am reusit...la al doilea mi-am prins urechile
Laughing
daca mai descoperiti si voi ceva...scrieti pe aici
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 112
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 52
Localizare : Virtualia

https://colivia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Pravalia cu de toate! Empty Re: Pravalia cu de toate!

Mesaj Scris de Admin Lun Dec 28, 2009 1:56 pm

ce sentiment te incearca atunci cand, prin intermediul urmatorului clip numit Known Universe, parasesti Pamantul incet... lasi in urma sistemul solar, Calea Lactee, constelatiile si multimile de galaxii cunoscute...iar apoi revii acasa?